Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -. Akt zawierzenia parafii Miłosierdziu Bożemu. Ogłoszenia duszpasterskie, 9 kwietnia 2018 Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dziś pierwsza niedziela miesiąca podczas adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i dokonamy zawierzania świata miłosierdziu Bożemu. Jutro na Mszy św. o godz. 7. We wtorek o godz. 18. Odbędzie się w kościele próba dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. Zachęcamy do czytania pracy.

OVERVIEW

This web page parafiarzozow.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have sifted twenty pages inside the web site parafiarzozow.pl and found zero websites linking to parafiarzozow.pl.

PARAFIARZOZOW.PL RANKINGS

This web page parafiarzozow.pl is seeing variant amounts of traffic all through the year.
Traffic for parafiarzozow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiarzozow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiarzozow.pl

WHAT DOES PARAFIARZOZOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiarzozow.pl Mobile Screenshot of parafiarzozow.pl Tablet Screenshot of parafiarzozow.pl

PARAFIARZOZOW.PL HOST

Our web crawlers found that a single root page on parafiarzozow.pl took two thousand seven hundred and nineteen milliseconds to stream. I could not observe a SSL certificate, so therefore I consider parafiarzozow.pl not secure.
85.128.181.42

I caught that parafiarzozow.pl is using the Apache/2 operating system.

Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -

DESCRIPTION

CONTENT

This web page has the following in the site, "Parafia Rzymskokatolicka Matki Bożej Królowej Polski w Rzozowie -." Our analyzers saw that the web site also stated " Akt zawierzenia parafii Miłosierdziu Bożemu." The Website also said " Ogłoszenia duszpasterskie, 9 kwietnia 2018 Niedziela Bożego Miłosierdzia. Dziś pierwsza niedziela miesiąca podczas adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia i dokonamy zawierzania świata miłosierdziu Bożemu. Odbędzie się w kościele próba dla dzieci przygotowujących się do I komunii św."

VIEW SUBSEQUENT BUSINESSES

Aktualności - Parafia Najświętszego Salwatora w Krakowie

Księża obecnie pracujący w parafii. W Mój śmiertelny smutek, w tej godzinie nie odmówię duszy. Niczego, która Mnie prosi przez Mękę Moją. I św Jana Pawła II.

Parafia Sarbiewo - Galerie

Skocz do głównej treści strony. Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Julianna, Justyna, Walerian.

Parafia Św. Stanisława BM w Szarowie - Dąbrowie

Odpust parafialny ku czci św. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM I FUNDATOROM WSPIERAJĄCYM DZIEŁO WYKOŃCZENIA ARCHITEKTONICZNEGO NASZEGO KOŚCIOŁA. SKŁADAMY Z SERCA PŁYNĄCE BÓG ZAPŁAĆ. WSZYSTKICH PROSIMY O DAR MODLITWY W TEJ INTENCJI. nr 63 1240 1431 1111 0000 1048 0997.

Parafia Sędziszów Małopolski kościół w Sędziszowie Młp.

Katolik- nie tylko dla wierzących. Apostoł - portal dla młodzieży.

Parafia Rzymsko-katolicka pw Wszystkich Świętych w Siemoni

Numery pytań wybranych z katechizmu Bierzmowania. W związku z Diecezjalną Pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu która odbędzie się 14 kwietnia, w naszym dekanacie organizowany jest dwudniowy wyjazd na te uroczystości. Oświadczenie Prezydium Konferencji Episkopatu Polski.